Білоконь не лише їздить в Україну, але й ходить у Верховну раду

Дата публікації
Перегляди
3124
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Білоконь не лише їздить в Україну, але й ходить у Верховну раду

Міністр-втікач повідомив, що думає над отриманням російського громадянства.

Білоконь серед інших відставних міліцейських начальників
У середу, 21 жовтня, журналісти побачили екс-міністра внутрішніх справ Миколу Білоконя у Верховній раді.

Він серед інших відставних міліцейських начальників брав участь у прийнятті від імені Володимира Литвина для Спілки генералів органів внутрішніх справ України.

Білоконь розповів, що зараз вільно приїздить до України, хоча після помаранчевої революції перебував у розшуку. "Уже більше ніж півроку приїжджаю. Живу і в Києві, і в Москві", - сказав він.

Екс-міністр нагадав, що працює радником російського бізнесмена, керівника корпорації "Система" Володимира Євтушенкова. "Система" володіє в Україні мобільним оператором МТС.

Також Білоконь повідомив, що думає над отриманням російського громадянства. "Я рік мав посвідку на перебування в Росії, потім відмовився, потім знову взяв. Це було в 2006-2007 роках. Зараз думаю, чи брати російський паспорт. Сам ще не знаю. Якщо буду постійно працювати в Україні від "Системи", то можу не брати", - додав він.

За словами Білоконя, кримінальна справа проти нього в часи Ющенка так порушена і не була.

"Збиралися матеріали, щоб порушити справу. Але оскільки не було доказів, що я вчинив протизаконні дії, вона порушена не була", - додав Білоконь.

На питання, чому ж він виїхав з України після помаранчевої революції, Білоконь відповів: "Бо вони збирали матеріали. І Володимир Петрович (Євтушенков) запросив мене на роботу. А виступ вашого президента, що моє місце біля параші (це було в заяві Ющенка після виборів у Мукачевому навесні 2004 року, - ред.), думаєте, приємно було це почути?"

Читайте також:

Сацюк і Білоконь стали російськими генералами

Міністр-втікач Білоконь: проти мене не було жодної кримінальної справи

Литвин постійно уявляє себе за ґратами на місці Тимошенко

Наступна публікація