Богдан прийшов на допит до Державного бюро розслідувань

Богдан прийшов на допит до Державного бюро розслідувань

Екскерівник Офісу президента прийшов до органу як свідок.

Колишній голова Офісу президента Андрій Богдан зранку прийшов до Державного бюро розслідувань. До органу його викликали як свідка.

Богдан прийшов на пів години раніше, ніж викликали на допит. Про це розповів з місця подій кореспондент ТСН Сергій Моргун. 

За його словами, він не знає, навіщо його викликали слідчі.

Слід зауважити, що кілька днів тому екскерівник Офісу президента дав одне інтерв'ю, у якому зробив чимало заяв. Зокрема, мовляв, керівництво держави має певні домовленості з російськими посадовими особами у питаннях Криму, відновлення авіасполучення, обміну полоненими. Всі ці домовленості не передбачені законом.

Після цього, через добу, він отримав виклик до ДБР. Богдан наголосив, що у виклику вказана, що справа, зя якою його викликали, відкрита 19 серпня. А це на кілька тижнів раніше, ніж було інтерв'ю.

"Не знаю, абсолютно не знаю, дуже цікаво. Взагалі вважаю, що виклик мене на допит за результатом інтерв'ю - це такий спосіб перелякати, що ми тебе будемо переслідувати кримінальними справами. Абсолютно цього не боюсь. Маю на меті запропонувати слідчому провести одночасний допит, очну ставку з людьми, які ставлять під сумнів ті чи інші слова", - заявив Андрій Богдан. 

Відео Андрія Богдана викликали на допит до ДБР

Колишній голова Офісу Президента Андрій Богдан зранку прийшов до Державного бюро розслідувань. Каже, у справі, по якій його викликали, він - свідок. Про що конкретно ідеться - розповість кореспондент ТСН під стінами ДБР.  

Андрія Богдана викликали на допит до ДБР

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів