ЦВК назвала переможців довиборів у Херсоні та на Прикарпатті

Єдиним округом, де досі немає 100 відсотків опрацьованих протоколів, лишається луганський.

Херсон відрядив до Верховної Ради кандидата від "Батьківщини" - на довиборах виграв екс-губернатор області Юрій Одарченко, йдеться у сюжеті ТСН.19.30.

За нього проголосував кожен четвертий, хто прийшов на дільниці. Єдиним округом, де досі немає 100 відсотків опрацьованих протоколів, лишається луганський.

Також на сайті Центральної виборчої комісії з'явилися результати виборів у 85-му окрузі на Прикарпатті. Переможцем став кандидат від УКРОПу Віктор Шевченко, він переміг брата міністра енергетики Сергія Насалика із перевагою у 765 голосів. За Шевченка проголосували 11 043 виборців (21,19%), за Насалика - 10 278 (19,72%).

Нагадаємо, додаткові вибори до Верховної Ради було призначено у зв'язку з переходом нардепів на інші посади. Наприклад, у Дніпрі та Чернігові нардепи стали міськими головами, а кандидати від Івано-Франківщини та Полтавщини – посіли місця в уряді.

Обирали нардепів у 23-у окрузі Волинської області, 27-у Дніпропетровської, 85-у Івано-Франківської, 114-у Луганської, 151-у Полтавської, 183-у Херсонської та у 206-у Чернігівської. За даними ЦВК, загалом зареєструвались 371 кандидат, з них 286 – самовисуванці, а 85 – представники політичних партій.

Оголосили результати довиборів Херсонської та Івано-Франківської областей

Херсон відрядив до Верховної Ради кандидата від "Батьківщини". На довиборах виграв екс-губернатор області Юрій Одарченко. За нього проголосував кожен четвертий, хто прийшов на дільниці. Луганський округ лишається єдиним, де досі немає 100% опрацьованих протоколів. Про перемогу кандидата від "УКРОПу" Віктора Шевченка в Івано-Франківській області оголосили в місцевій ОВК.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: