Депутати настрахали працівників Качанівської колонії

Дата публікації
Перегляди
1720
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Депутати настрахали працівників Качанівської колонії

Депутати намагалися потрапити до Тимошенко / Фото: namerock.net.ua

Нардепи, яких не пустили до Тимошенко, лаялися та погрожували фізичною розправою. Працівники колоній бояться за свої сім'ї.

Народні депутати, які хотіли зустрітися з екс-прем'єром Юлією Тимошенко в суботу, 28 квітня, вживали нецензурну лексику та намагалися вчинити протизаконні дії.

Як повідомляє прес-служба Державної пенітенціарної служби, із 28 осіб, які прибули до колонії для зустрічі з Тимошенко, дозвіл на зустріч отримали лише її захисники – Сергій Власенко, Андрій Кожем'якін та Євгенія Тимошенко-Карр.

"Протягом трьох годин начальник Качанівської колонії був вимушений терпіти необґрунтовані нападки депутатів, і роз'яснювати останнім, що колонія, є установою для тримання позбавлених волі осіб, які відбувають покарання за вчинення злочинів, а не "гостинним двором", - зазначили в прес-службі.

ДПтС України повідомляє, що, згідно з доповідною начальника Качанівської колонії, під час візиту до установи в суботу окремі народні депутати "допускали відносно нього погрози, вживали нецензурну лексику та жаргонні вирази, здійснювали психологічний тиск, деякі з них намагалися навіть вчинити протизаконні дії".

Прес-служба також повідомляє, що співробітники пенітенціарної установи направили до органів прокуратури та ОВС заяви щодо захисту членів сімей окремих працівників колонії та порушення кримінальної справи за фактом погроз фізичною розправою.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
1720
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація