Добкін створив робочу групу, яка оцінить подароване йому в день народження

Дата публікації
Перегляди
1187
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Добкін створив робочу групу, яка оцінить подароване йому в день народження

Добкін зізнався, що найбільш приємні подарунки отримує від своїх дітей / Фото: President.gov.ua

Харківський губернатор заявив, що найголовніші подарунки для нього - ті, які своїми руками створюють його діти.

Михайло Добкін підписав розпорядження про створення спеціальної робочої групи, яка займатиметься оцінюванням та прийняттям на баланс ОДА подарунків, що він отримуватиме в день свого народження.

Про це розповів сам Добкін, відповідаючи на запитання, як він святкуватиме свій день народження і які очікує отримати подарунки.

"Як законослухняний чиновник, буквально днями я підписав розпорядження про створення робочої групи, яка займатиметься оцінкою тих подарунків, які мені принесуть", - сказав Добкін.

За його словами, робоча група буде створена на виконання антикорупційного законодавства. Згідно з чинним законами, зазначив губернатор, отримані подарунки він буде зобов'язаний поставити на баланс облдержадміністрації.

"Щоб вони служили не особисто мені, а всім людям, які тут працюють, тому, я гадаю, частина картин, книг або інших подарунків стане власністю обласної державної адміністрації. Я гадаю, що на мене не образяться колеги, тому що я по-іншому чинити не можу, я не хочу закон порушувати", - сказав Добкін.

За словами губернатора, у день народження - 26 січня – він працюватиме.

Добкін також жартома додав, що законом "не передбачено відмічати мій день народження на загальнодержавному чи хоча б на регіональному рівні, тому завтра у мене робочий день".

Добкін також зазначив, що найціннішими для нього подарунками завжди були ті, які своїми руками для нього роблять його діти.

"Найголовніші для мене подарунки - це ті, які своїми руками роблять мої діти. У мене в різних місцях у моєму будинку знаходяться листівки, які вони самі виготовили і написали, старанно виводячи перші літери у своєму житті, вироби з пластиліну або картону, гербарії, які дуже любить робити моя середня дочка і, звичайно ж, малюнки. Це головні подарунки в моєму житті", - сказав Добкін.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
1187
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація