Довгий з сивою бородою пішов працювати чарівником

Дата публікації
Перегляди
1682
Поділитись:
WhatsApp
Viber

Колишній секретар Київради захотів поспілкуватись з дітьми.

Екс-секретар Київради Олесь Довгий зіграв чарівника в новорічній виставі для дітей Дніпровського району столиці "В очікуванні дива".

"Якщо хочеш, щоб щось було зроблено добре - завжди бери участь в цьому і роби сам", - з посмішкою прокоментував своє рішення депутат, коли перед початком вистави костюмер клеїла йому величезну білу бороду.

Глядачі не впізнали Довгого політика, який перевтілився в чарівника з густими бровами і великою широкою бородою. Розсекретили його лише у фіналі за голосом, коли він почав вітати глядачів.

Як зізнався Довгий після виступу, прийняти участь у виставі його спонукало бажання поспілкуватися з дітьми, які прийшли на свято.

"Для нас з Катею (дружиною Довгого) дуже важливий гарний настрій кожної дитини. Тому ми брали діяльну участь в організації цих вистав - ось аж до появи на сцені", - зазначив він.

Цикл новорічних вистав, організований Благодійним фондом Олеся Довгого і його дружини Катерини Горіної, проходить в Центрі культури та мистецтв Дніпровського району з 17 грудня до 15 січня. За підрахунками організаторів, за цей час виставу "В очікуванні дива" зможуть безкоштовно побачити близько 25 тисяч маленьких глядачів.

Читайте також:

Регіонали поділили столицю між Довгим, Пилипишиним і Пабатом

Дружина Довгого взялася розвивати жіночий футбол

Рік сімейного життя Довгого: дружині постійно не вистачає взуття і сумок

Наступна публікація