Рік сімейного життя Довгого: дружині постійно не вистачає взуття і сумок

Рік сімейного життя Довгого: дружині постійно не вистачає взуття і сумок

Олесь Довгий з дружиною / Фото: Сегодня

Живе подружжя в елітному котеджному селищі Клим на дамбі, в будинку площею 375 кв. м з п'яти кімнат, який Олесь орендує вже більше 6 років.

Свою першу річницю весілля (так звану ситцеву) екс-спікер Київради Олесь Довгий та його дружина Катя Горіна, що одружилися 5 листопада минулого року, вирішили провести вдвох. Про це пише "Сегодня".

"Ми втекли від усіх напередодні наших днів народження (1 листопада - в Олеся, 2 листопада - у Каті. - ред.). Правда, недалеко, але хотілося побути вдвох, і ми щасливі. Вільний час на двох це і був наш подарунок один одному на ситцеве весілля", - розповів Олесь Довгий.

Подружжя запевняє, що вони прожили цей рік дуже мирно. Вже замислюються про спадкоємців, хочуть і доньку, і сина, проте трохи пізніше - Катя ще вчиться на телеведучу і займається спільним "Благодійним фондом Олеся Довгого і Каті Горіної".

Живе подружжя в елітному котеджному селищі Клим на дамбі, в будинку площею 375 кв. м з п'яти кімнат, який Олесь орендує вже більше 6 років. Влітку молода сім'я майже місяць прожила в Лондоні, де Олесь за його словами удосконалював англійську.

"Я можу сміливо сказати, що знаю його досконало. І ще потроху кілька європейських мов. Ну, а дружині сам бог велів, як випускниці Інституту міжнародних відносин, знати мови. На п'ять днів виїжджали до Греції разом з сім'єю батька Катерини", - розповів Довгий.

Найдорожча покупка за рік у сім'ї була - автомобіль Honda CR-V для Каті.

Довгий та Горіна у Греції. Фото з сімейного архиву / Фото: Сегодня
"Я весь час переживаю, щоб вона не лихачила. Але вона запевняє, що не їздить більше 80 км / ч. Чи були штрафи, теж не зізнається", - сказав Довгий. На питання, скільки сумок і пар взуття у дружини, він відповісти не зміг. "Завжди недостатньо ні того, ні іншого", - зізнався він.

Як повідомляється, мама Довгого Лариса Михайлівна задоволена невісткою.

"У мене невістка старанна, мила. Незважаючи на те, що вона із забезпеченої родини, вона скромна, але й не безхребетна. Вона може проявити твердість, у неї є своя думка, яку вона вміє відстояти. А ще вона готує дуже смачно!", - розповіла Лариса Михайлівна.

На її думку, відхід Довгого з поста спікера Київради пішов йому на користь. "В останні півроку, коли Олесь став вільніше, вони частіше стали приїжджати в гості. Я рада", - зазначила жінка.

Читайте також:

Кільчицька назвала Довгого "карликом", який "підставив усіх"

Довгий ошукав сам себе на мільйон доларів

Довгий одружився на дочці депутата від ПР

Повʼязані теми:

Наступна публікація