Рік сімейного життя Довгого: дружині постійно не вистачає взуття і сумок

Живе подружжя в елітному котеджному селищі Клим на дамбі, в будинку площею 375 кв. м з п'яти кімнат, який Олесь орендує вже більше 6 років.

Свою першу річницю весілля (так звану ситцеву) екс-спікер Київради Олесь Довгий та його дружина Катя Горіна, що одружилися 5 листопада минулого року, вирішили провести вдвох. Про це пише "Сегодня".

"Ми втекли від усіх напередодні наших днів народження (1 листопада - в Олеся, 2 листопада - у Каті. - ред.). Правда, недалеко, але хотілося побути вдвох, і ми щасливі. Вільний час на двох це і був наш подарунок один одному на ситцеве весілля", - розповів Олесь Довгий.

Подружжя запевняє, що вони прожили цей рік дуже мирно. Вже замислюються про спадкоємців, хочуть і доньку, і сина, проте трохи пізніше - Катя ще вчиться на телеведучу і займається спільним "Благодійним фондом Олеся Довгого і Каті Горіної".

Живе подружжя в елітному котеджному селищі Клим на дамбі, в будинку площею 375 кв. м з п'яти кімнат, який Олесь орендує вже більше 6 років. Влітку молода сім'я майже місяць прожила в Лондоні, де Олесь за його словами удосконалював англійську.

"Я можу сміливо сказати, що знаю його досконало. І ще потроху кілька європейських мов. Ну, а дружині сам бог велів, як випускниці Інституту міжнародних відносин, знати мови. На п'ять днів виїжджали до Греції разом з сім'єю батька Катерини", - розповів Довгий.

Найдорожча покупка за рік у сім'ї була - автомобіль Honda CR-V для Каті.

Олесь Довгий та Катя Горіна
Сегодня
Довгий та Горіна у Греції. Фото з сімейного архиву
"Я весь час переживаю, щоб вона не лихачила. Але вона запевняє, що не їздить більше 80 км / ч. Чи були штрафи, теж не зізнається", - сказав Довгий. На питання, скільки сумок і пар взуття у дружини, він відповісти не зміг. "Завжди недостатньо ні того, ні іншого", - зізнався він.

Як повідомляється, мама Довгого Лариса Михайлівна задоволена невісткою.

"У мене невістка старанна, мила. Незважаючи на те, що вона із забезпеченої родини, вона скромна, але й не безхребетна. Вона може проявити твердість, у неї є своя думка, яку вона вміє відстояти. А ще вона готує дуже смачно!", - розповіла Лариса Михайлівна.

На її думку, відхід Довгого з поста спікера Київради пішов йому на користь. "В останні півроку, коли Олесь став вільніше, вони частіше стали приїжджати в гості. Я рада", - зазначила жінка.

Читайте також:

Кільчицька назвала Довгого "карликом", який "підставив усіх"

Довгий ошукав сам себе на мільйон доларів

Довгий одружився на дочці депутата від ПР

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: