Дубінського виключили з партії "Слуга народу"

Дата публікації
Перегляди
3336
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Дубінського виключили з партії "Слуга народу"

Нардеп має змогу оскаржити зазначене рішення на наступному з’їзді партії.

Народного депутата Олександра Дубінського виключено із членів партії "Слуга Народу" за порушення статуту та непокору керівним органам партії.

Про це йдеться у розпорядженні голови партії Олександра Корнієнка, передає пресслужба "СН". 

Повідомляється, що після переобрання голови Київської обласної організації "Слуги Народу" (на цій посаді Дубінського змінив нардеп Андрій Мотовиловець. - Ред.) 14 березня, цього ж дня Дубінський опублікував відеозвернення, з якого стало відомо, що за ініціативою нардепа в цей же день було проведено якийсь захід, де було ухвалено рішення про переобрання голови та обрання членів Політичної ради Київської обласної організації.

"Проте розгляд питання щодо обрання голови структурного утворення партії "Слуга Народу" неможливий без попереднього затвердження головою партії та погодження головами Політради та Національної ради громад – відповідно до пунктів 9.1.6. та 12.24. Статуту. Такими своїми діями Олександр Дубінський грубо порушив вимоги Статуту. Окрім цього, дії Дубінського щодо проведення конференції із грубим порушенням вимог Статуту дискредитують партію "Слуга Народу", що є неприпустимим з огляду на положення пункту 4.16.3. Статуту", - йдеться в заяві. 

Документ також доводить до відома Олександра Дубінського, що він може оскаржити зазначене рішення на наступному з’їзді партії.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
3336
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація