Два роки ув’язнення у РФ: Україна в ООН вимагає звільнити Сущенка

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Журналіста Романа Сущенка затримали 30 вересня 2016 року в Москві.

Постійне представництво України при ООН представило звернення з вимогою звільнити українського журналіста Романа Сущенка, незаконно засудженого у РФ.

Про це читаємо на офіційній сторінці Української місії в мережі Twitter.

"Сьогодні виповнюється два роки незаконного ув'язнення Росією українського журналіста Романа Сущенка. Ми вимагаємо звільнити Сущенка", - підкреслюється в повідомленні у сервісі мікроблогів.

Фотогалерея У Києві обурені арештом Сущенка пікетували російських дипломатів (11 фото)

ВідеоРосійські судді залишили Романа Сущенка за ґратами

Російський Верховний суд підтвердив вирок Роману Сущенку - 12 років колонії суворого режиму за сфабрикованою справою про шпигунство. Судді цілком і повністю відхилили апеляцію захисників українського журналіста. Сущенко провину не визнає, обіцяє подавати скаргу в Європейський суд з прав людини і готовий просити у Путіна помилування.

Російські судді залишили Романа Сущенка за ґратами

Нагадаємо, Верховний суд Росії у середу, 12 вересня, підтвердив "законність" вироку політв'язневі. Журналіст агентства "Укрінформ" Роман Сущенко повинен відсидіти 12 років у російській колонії суворого режиму.

Адвокат Марк Фейгін заявив, що Сущенко готовий в разі потреби просити російського президента Володимира Путіна про помилування.

Залиште свій коментар

Вибір редакції