Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Фейгін розповів про перспективи обміну Савченко на ГРУшників

Європейська конвенція про видачу дозволяє після винесення вироку відправити її відбувати покарання в Україні.

Захисник Надії Савченко Марк Фейгін розраховує на те, що її обміняють на затриманих в Україні співробітників російського Головного розвідуправління. Про це він сказав в інтерв'ю Deutsche welle.

Відповідаючи на запитання щодо перспектив обміну Савченко на російських ГРУшників Євгенія Єрофеєва та Олександра Александрова, він висловив надію на те, що їх обміняють.

"Я думаю, їх і поміняють. По-перше, вже є така практика. Ви бачили, що Старкова, офіцера російської армії, затриманого на території України і засудженого на 14 років, обміняли на "Рахмана" (Андрія Гречанова, офіцера збройних сил України - ред.) Тобто, сам по собі такий механізм можливий", - зазначив Фейгін.

Він також заявив, що Європейська конвенція про видачу дозволяє після винесення вироку відправити Савченко відбувати покарання в Україні, а Єрофєєва і Александрова (якщо вони будуть засуджені судом в Україні) - за запитом Москви в Росію. "Це можливий механізм обміну. Ніяких перешкод для цього немає", - сказав адвокат.

Нагадаємо, раніше глава Президентської ради РФ з прав людини Михайло Федотов заявив про те, що обмін української льотчиці та нардепа Надії Савченко на двох затриманих на Донбасі співробітників ГРУ Олександра Александрова та Євгена Єрофеєва є цілком можливим.

Залиште свій коментар

Вибір редакції