Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Фракція Тимошенко ініціюватиме звільнення Яценюка

На думку нардепа, після відставки уряду можна створювати нову коаліцію.

Фракція "Батьківщина" у Верховній Раді закликає здійснити розгляд постанови про відставку прем'єр-міністра Арсенія Яценюка.

Про це  заявила журналістам голова фракції Юлія Тимошенко, - пише "Інтерфакс-Україна".

"Наша фракція буде ініціювати внесення такої постанови про звільнення прем'єр-міністра України Арсенія Яценюка до кінця цього тижня", - сказала Тимошенко.

Вона вважає, що до кінця тижня український парламент може розглянути таку постанову.

"Ми могли б до кінця цього тижня проголосувати постанову про відставку прем'єр-міністра, яка за собою тягне також відставку уряду", - зауважила Тимошенко.

За її словами, після відставки уряду і прем'єр-міністра можна створити нову коаліцію "на базі демократичних сил". Вона наголосила, що при створенні коаліції не може бути "ніяких гібридних варіантів".

Лідер "Батьківщини" вважає, що нова коаліція повинна створити технократичний уряд, "який категорично не матиме ніяких політичних квот" і не домовлятиметься з олігархічними кланами.

У разі неможливості відставки нинішнього уряду лідер фракції "Батьківщина" виступає з ініціативою провести дострокові вибори до Верховної Ради шляхом виходу демократичних сил з коаліції.

"Якщо цей так званий статус-кво олігархічний залишиться в парламенті і в уряді, тоді, я вважаю, що всі демократичні сили в парламенті повинні вийти з коаліції. Це стосується не тільки фракцій", - зазначила Тимошенко.

Вона нагадала про рішення Конституційного суду КС від 6 квітня 2010 року, який "дозволяє виходити з фракції персонально".

"Ми повинні запустити процес відліку 30 днів щодо нестворення коаліції. І тоді потрібно йти на дострокові парламентські вибори", - додала політик.

Сьогодні лідерка партії Юлія Тимошенко оголосила про вихід фракції із коаліції. 

Нагадаємо, Верховна Рада України не змогла відправити уряд у відставку. "За" проголосувало 194 народних депутати. Роботу урядовців за 2015 рік визнали незадовільною.

Залиште свій коментар

Вибір редакції