Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
ГПУ назвала нардепів, які відмовляються ходити на допити

Загалом у списку близько 25 нардепів. 

Генеральна прокуратура назвала щонайменше 25 депутатів Верховної Ради, які ігнорують допити. Про це йдеться у відповіді на депутатський запит нардепа Сергія Лещенка, яку він оприлюднив у своєму Facebook.

"У ході розслідування низки кримінальних проваджень на допити викликались депутати, які на слідчу дію не прибули і про причини своєї неявки не повідомили", - сказано у відповіді.

Так у документі зазначається, що депутат Олег Ляшко викликався на допит 14 разів. Депутати Осуховський і Савчук викликались на допити тричі.

Крім того, згідно із документом, на допити не з'являються депутати Іванчук, Сергій Каплін, Євген Балицький, Андрій Парубій, Ігор Васюник.

Також по одному з проваджень на допит не ходили депутати Балога, Жеваго, Іщенко, Матіос, Павелко, Палатний, Поплавський, Фурсін, Хомутиннік, Чумак, Шенцев, Шкіря, Шпенов і Шуфрич.

В цьому ж провадженні Генпрокуратура також просить сприяти організації викликів 112 депутатів попереднього скликання і проведення їх допитів у приміщенні ВР.

 

Кого ще хоче допитати Генпрокуратура? Отримав таку відповідь з переліком прізвищ депутатів, які ігнорують виклики. Одраз...

Posted by Сергій Лещенко on Tuesday, November 3, 2015

Залиште свій коментар

Вибір редакції