Гройсман анонсував реформу зарплат і пенсій в Україні

Прем'єр вважає, що система нарахувань має бути змінена.

Уряд планує впровадити нову систему відновлення соціальної справедливості при нарахуванні пенсій та оплати праці. Про це заявив прем'єр-міністр України Володимир Гройсман, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

Глава Кабміну пояснив, що система оплати праці має буде реформована, аби кожен українець отримував гідну "білу" зарплату та гарантовану пенсію. Прем'єр переконаний, що пропозиції уряду з цього приводу матимуть підтримку профспілок. "Детинізувати заробітні плати, знищити систему "уравніловок", дати можливість побудувати якісну систему пенсійного забезпечення для того, щоб український пенсіонер розумів, що якщо він працює, він отримує достойну пенсію", - наголосив Гройсман.

Також прем'єр анонсував зниження вартості ліків в Україні"Я думаю, що найближчими місяцями люди відчують збільшення спектру ліків, які реалізовані в Україні, і найголовніше, що відбудеться зниження цін", - наголосив він.

"Біла" зарплата та гарантована пенсія: Гройсман повідомив про нову систему оплати праці

Уряд запропонує систему, яка дасть можливість відновити соціальну справедливість у галузях оплати праці та пенсій. Про це заявив прем’єр-міністр України. Володимир Гройсман повідомив, що система оплати праці буде реформована. Прем'єр переконаний, що пропозиції Уряду  матимуть підтримку профспілок.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: