Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Гройсман ініціював масштабний аудит Антимонопольного комітету

Прем’єру не подобається блокування установою низки процесів.

Діяльність Антимонопольного комітету України має бути перевірена фахівціями. На прозорому і масштабному аудиті наполягає прем’єр-міністр Володимир Гройсман, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

Особливо його цікавлять випадки перешкоджання та блокування державних закупівель. На них посадовець звернув уваги голови Державної аудиторської служби України Лідії Гаврилової. "Для того, щоб ми чітко розібралися, яка ситуація в Антимонопольному комітеті, хто гальмує процеси, хто сприяє неефективній діям. І далі треба буде підготувати публічний звіт із прізвищами, результатами – повідомити Україні і українцям результати цього аудиту", - заявив Гройсман.

Як повідомлялося, напередодні він запевнив, що уряд спростив підприємцям операції з розрахунків – касові апарати невдовзі замінять мобільними телефонами, планшетами та ноутбуками.

Відео Гройсман наполягає на проведенні перевірки діяльності Антимонопольного комітету

Особливо прем'єр-міністр хоче перевірити випадки перешкоджання та блокування державних закупівель. Про це Гройсман заявив під час зустрічі з Головою Державної аудиторської служби України Лідією Гавриловою.

Гройсман наполягає на проведенні перевірки діяльності Антимонопольного комітету

Залиште свій коментар

Вибір редакції