Гройсман ініціював масштабний аудит Антимонопольного комітету

Прем’єру не подобається блокування установою низки процесів.

Діяльність Антимонопольного комітету України має бути перевірена фахівціями. На прозорому і масштабному аудиті наполягає прем’єр-міністр Володимир Гройсман, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

Особливо його цікавлять випадки перешкоджання та блокування державних закупівель. На них посадовець звернув уваги голови Державної аудиторської служби України Лідії Гаврилової. "Для того, щоб ми чітко розібралися, яка ситуація в Антимонопольному комітеті, хто гальмує процеси, хто сприяє неефективній діям. І далі треба буде підготувати публічний звіт із прізвищами, результатами – повідомити Україні і українцям результати цього аудиту", - заявив Гройсман.

Як повідомлялося, напередодні він запевнив, що уряд спростив підприємцям операції з розрахунків – касові апарати невдовзі замінять мобільними телефонами, планшетами та ноутбуками.

ВідеоГройсман наполягає на проведенні перевірки діяльності Антимонопольного комітету

Особливо прем'єр-міністр хоче перевірити випадки перешкоджання та блокування державних закупівель. Про це Гройсман заявив під час зустрічі з Головою Державної аудиторської служби України Лідією Гавриловою.

Гройсман наполягає на проведенні перевірки діяльності Антимонопольного комітету

Залиште свій коментар