Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Гройсман – Москалю: на Закарпатті що, немає контрабанди?

Суперечки довкола посад на митниці продовжуються.

Заяві прем'єр-міністра Володимира Гройсмана про наведення порядку на львівській митниці передував ультиматум очільника Закарпаття Геннадія Москаля. Той пішов у безстрокову відпустку, аж поки не повернуть на посаду колишнього голову місцевої митниці, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Москаль звинуватив голову Фіскальної служби Романа Насірова в спробі поставити керівника митниці в особі заступника. Сьогодні головний фіскал, що був разом із прем'єром, звинувачення відкинув.

"Мені дуже навіть шкода, що губернатор найлегшим способом вибирає сказати: я тут не причетний, буду уходити, бо кандидатура митника який зараз на посаді – це кандидатура Геннадія Москаля. Він пропонував пана Колєснікова, і в нас є дуже багато питань за останні часи роботи пана Колєснікова", - пояснив керівник ДФС.

Відео Володимир Гройсман дав Фіскальній службі три місяці для наведення ладу на митницях

Натомість Гройсман пообіцяв сприяти Москалю.

"Геннадій Геннадійовичу, проблем немає, я повністю готовий підтримати вас у боротьбі з контрабандою. Що, в Закарпатті нема контрабанди? Якщо нема, то це дуже добре, я вітаю з таким великим успіхом. Але щоб її там не було – треба докладати зусиль", - заявив керівник уряду.

"Якщо я поставлений президентом України і уповноважений урядом на державне управління території, то прошу зі мною рахуватися. Минулого тижня в четвер я попереджував Адміністрацію президента, що на Закарпатті готуються зробити велику дурницю. Як можна людину з вулиці, котру на тиждень призначають помічником нардепа Пацкана, з грубими порушеннями процедури призначити заступником начальника митниці?", - відреагував на це сам Москаль.

Як повідомлялося, Гройсман пригрозив львівським митникам звільненнями. "Мій візит означає: треба швидко і ефективно змінити роботу митниці", - заявив він. За словами Гройсмана, у країні, в якій таке важке життя, контрабандні схеми - це мародерство.

Залиште свій коментар

Вибір редакції