Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Гройсман порадив Клімкіну піти у відпустку

Глава Кабміну пообіцяв підписати заяву на відпустку.

Прем'єр-міністр Володимир Гройсман радить міністру закордонних справ Павлу Клімкіну написати заяву на відпустку на кілька місяців.

Так глава Кабміну в ефірі ток-шоу "Право на владу" запропонував вирішити проблему того, що парламент відмовляється звільнити з посади Клімкіна.

"Я вважаю, що президент нехай звернеться до міністра закордонних справ Павла Клімкіна і запропонує йому піти у відпустку на кілька місяців. Я йому її (заяву – Ред.) підпишу. Я готовий виконати свої повноваження як прем'єр міністра і внести будь-яку кандидатуру на посаду першого заступника міністра закордонних справ, який буде виконувати обов'язки. Але цю кандидатуру нехай запропонує президент", - сказав він. 

За словами Гройсмана, йому байдуже, кого призначать. Йому важливо, що ця людина буде робити.

Як повідомлялося, президент Володимир Зеленський розкритикував роботу глави МЗС України Павла Клімкіна щодо направлення Росії ноти у справі про звільнення моряків.

Нагадаємо, 30 травня Зеленський вніс до Верховної Ради подання про звільнення з посад двох міністрів і голови Служби безпеки. Зеленський вніс подання щодо звільнення Павла Клімкіна з посади міністра закордонних справ України, Степана Полторака – з посади міністра оборони України. Ще одне подання стосується відставки голови СБУ Василя Грицака. Своєю чергою Комітет Верховної Ради з питань національної безпеки та оборони передав на голосування депутатами указ про звільнення Грицака та Клімкіна, проте висловився проти звільнення Полторака.

6 червня Рада провалила відставку міністра закордонних справ Клімкіна. Постанови не набрали необхідної кількості голосів. 11 червня президент України Володимир Зеленський вніс подання до парламенту щодо призначення міністром закордонних справ Вадима Пристайка. 

ВідеоЗеленський поскаржився на дії українського МЗС

Каже, про їхнє спілкування із Росією щодо полонених моряків дізнається зі ЗМІ. Із ним, каже, ніхто не узгоджує стратегії. А, це, мовляв, заважає повертати українських полонених. У МЗС натомість кажуть - нічого узгоджувати із президентом і не мають. А свої дії вважають правильними.

Зеленський поскаржився на дії українського МЗС

Залиште свій коментар

Вибір редакції