Гройсман публічно "виховав" керівника МОЗу перед депутатами

Також на годині уряду порушили питання про тарифи.

Новопризначені члени Кабінету міністрів на чолі із прем'єр-міністром Володимиром Гройсманом уже звітували перед Верховною Радою. Традиційну щоп'ятничну годину запитань до уряду не скасували, попри те, що урядовці за менш ніж добу на посадах не до кінця розібралися у своїх відомствах, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

На запитання, чи будуть підвищені із 1 травня тарифи, міністр палива та енергетики Ігор Насалик такої можливості не відкинув. За його словами, у понеділок відбудеться велика профільна нарада, яка вивчатиме це питання.

А от першій заступниці міністра охорони здоров'я Олександрі Павленко, яка нині головна у МОЗі, публічно дісталося від нового прем'єр-міністра. Вона зверхньо відреагувала на запитання народного депутата Оксани Корчинської про відсутність ліків для онкохворих дітей. Гройсман дав їй урок гарних манер і державного управління.

"Хочу звернути увагу заступника міністра, що перед вами народний депутат Корчинська, а не пані Корчинська. Це раз. Друга позиція – якщо ви недопрацювали, хворі діти не будуть чекати і їхні хвороби нікуди не діваються, так ви це визнайте", - заявив Гройсман.

Як повідомлялося, наймолодший в історії України під час свого виступу та представлення програми уряду пообіцяв парламентарям, що "покаже, як управляти державою". Традиційний п'ятничний звіт перед нардепами вирішили не скасовувати.

У перший день повноцінної роботи нового Кабміну також стало відомо, що урядовці планують відкликати з Верховної Ради 178 законопроектів, щоб провести їх інвентаризацію.

Новопризначені члени Кабміну сьогодні звітували перед Радою

Традиційну п'ятничну годину запитань до уряду не скасували, попри те, що урядовці за менш ніж добу на посадах не до кінця розібралися у своїх  відомствах. На запитання, чи будуть підвищені із 1 травня тарифи, міністр палива та енергетики Ігор Насалик такої можливості не відкинув, у понеділок велика профільна нарада, за його словами, вивчатиме це питання. 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: