Гройсман публічно "виховав" керівника МОЗу перед депутатами

Також на годині уряду порушили питання про тарифи.

Новопризначені члени Кабінету міністрів на чолі із прем'єр-міністром Володимиром Гройсманом уже звітували перед Верховною Радою. Традиційну щоп'ятничну годину запитань до уряду не скасували, попри те, що урядовці за менш ніж добу на посадах не до кінця розібралися у своїх відомствах, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

На запитання, чи будуть підвищені із 1 травня тарифи, міністр палива та енергетики Ігор Насалик такої можливості не відкинув. За його словами, у понеділок відбудеться велика профільна нарада, яка вивчатиме це питання.

А от першій заступниці міністра охорони здоров'я Олександрі Павленко, яка нині головна у МОЗі, публічно дісталося від нового прем'єр-міністра. Вона зверхньо відреагувала на запитання народного депутата Оксани Корчинської про відсутність ліків для онкохворих дітей. Гройсман дав їй урок гарних манер і державного управління.

"Хочу звернути увагу заступника міністра, що перед вами народний депутат Корчинська, а не пані Корчинська. Це раз. Друга позиція – якщо ви недопрацювали, хворі діти не будуть чекати і їхні хвороби нікуди не діваються, так ви це визнайте", - заявив Гройсман.

Як повідомлялося, наймолодший в історії України під час свого виступу та представлення програми уряду пообіцяв парламентарям, що "покаже, як управляти державою". Традиційний п'ятничний звіт перед нардепами вирішили не скасовувати.

У перший день повноцінної роботи нового Кабміну також стало відомо, що урядовці планують відкликати з Верховної Ради 178 законопроектів, щоб провести їх інвентаризацію.

ВідеоНовопризначені члени Кабміну сьогодні звітували перед Радою

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: