Інформація про мій поганий стан значно перебільшена - Кравчук

Інформація про мій поганий стан значно перебільшена - Кравчук

Фото: УНІАН

Перший президент почувається добре і скоро випишеться з лікарні.

Перший президент України Леонід Кравчук спростував чутки про свій поганий стан здоров'я. Втім зауважив, що увага до його особи його тішить. Розповсюджену у ЗМІ інформацію він прокоментував ТСН телефоном.

"Інформація про мій поганий стан значно перебільшена. Як належить, кожну весну у травні я проходжу загальний аналіз. Поїхали у Феофанію – мій лікар сказав, що треба подивитись серце. І мені порадили, що краще до Інституту серця, де і апаратура є і лікарі-віртуози. Вони подивились і знайшли в деяких судинах бляшки", – розповів Кравчук.

За його словами, медичні маніпуляції, які проводили в Інституті серця, навіть неможна назвати операцією.

"Ніякої операції не було. Вони спеціальною апаратурою через артерію на руці заходять до серця, прибираючи бляшки ставлять там стенти. Поставили – і все, я ходжу. Не було наркозу, я сам дивився, бачив на екранах, як це все на судинах відбувається", - каже перший президент.

На роботу серця Кравчук не скаржиться, і вже невдовзі випишеться з лікарні. Під наглядом медиків він залишається, аби лікарі побачили, як організм відреагував на стенти. Виписується або сьогодні ввечері, або завтра вранці.

"83 роки працювало бездоганно, я не мав до нього претензій, ну а зараз треба провести, так би мовити, технічний огляд як автомобіля", - пояснив політик.

Нагадаємо, вчора, 16 травня українські ЗМІ повідомили, що Леонід Кравчук пережив "складну операцію" на серці та надійшов до лікарні нібито у передінфарктному стані. 

Повʼязані теми:

Наступна публікація