Інтерпол вивчає надані НАБУ документи для вирішення долі Онищенка

Обмежень у термінах для прийняття рішення немає.

Генеральний секретаріат Інтерполу вивчає надані українським бюро документи, після чого він має ухвалити рішення щодо оголошення депутата Олександра Онищенка в міжнародний розшук. Про це повідомив директор департаменту з комунікації МВС Артем Шевченко Українській правді.

"Генеральний секретаріат Інтерполу продовжує вивчати надані українським бюро Інтерполу документи, отримані від НАБУ, про оголошення Онищенка в міжнародний розшук", - сказав він.

За його словами, Генеральний секретаріат повідомить своє рішення одразу, як тільки воно буде прийнято. Шевченко пояснив, що конкретних обмежень у термінах для прийняття рішення немає.

Нагадаємо, у червні НАБУ і САП заявили про викриття організованого злочинного угруповання, яке заподіяло шкоду державі у розмірі понад 3 млрд грн в результаті спільної діяльності на підставі угод, укладених з ПАТ "Укргазвидобування". Організатором корупційної схеми, за даними НАБУ, є народний депутат Олександр Онищенко.

5 липня Верховна Рада дала згоду на притягнення до кримінальної відповідальності, затримання та арешт Онищенка. Але до того він, користуючись депутатською недоторканністю, виїхав з України. Наразі Онищенко, за останніми даними, перебуває у Лондоні.

Генпрокурор Юрій Луценко 27 липня підписав повідомлення про підозру Онищенку. НАБУ вже двічі викликало його на допит як підозрюваного, проте він жодного разу не з'явився.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: