Кличко отримав припис від НАЗК через порушення у КМДА

Дата публікації
Перегляди
932
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Кличко отримав припис від НАЗК через порушення у КМДА

Фото: УНІАН

Нацагентство вимагає провести службове розслідування і вжити відповідних заходів.

Національне агентство з питань запобігання корупції внесло припис про порушення вимог законодавства меру Києва Віталію Кличку щодо посадовців Київської міської держадміністрації.

Про це повідомили у прес-службі НАЗК.

"За результатами проведеної Національним агентством планової перевірки в КМДА встановлено низку порушень вимог Закону України "Про запобігання корупції". Зокрема, не затверджено у встановлені строки антикорупційну програму КМДА, не забезпечено можливості внесення повідомлень про корупцію через офіційний веб-сайт органу, прийнято рішення про призначення 2-х осіб на посади, що передбачають зайняття відповідального або особливо відповідального становища, без проведення спеціальної перевірки", - йдеться у повідомленні.

Окрім цього, під час перевірки з’ясувалося, що КМДА не повідомила НАЗК про 37 фактів неподання та несвоєчасного подання декларацій держслужбовцями.

Як зазначається, рішення було ухвалено на засіданні Національного агентства.

"Національне агентство вимагає усунути виявлені порушення, провести службові розслідування з метою виявлення причин та умов, що сприяли вчиненню посадовими особами апарату КМДА правопорушень, пов’язаних з корупцією, та за його результатами вжити заходів у встановленому законом порядку", - наголошується у приписі.

Нагадаємо, раніше НАЗК внесло приписи керівникам Вищої ради правосуддя та ДФС у Києві. Співробітники Нацагентства викрили одеського суддю та київського податківця на недостовірному декларуванні майна.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
932
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація