Кличко попросив у НАБУ відкрити справу щодо хабара Богдану

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Столичний мер закликає встановити людей, які пропонували гроші посадовцю.

Мер Києва та голова КМДА звернувся до Національного антикорупційного бюро із закликом відкрити кримінальне провадження за заявою керівника Офісу президента Андрія Богдана про пропозицію йому хабара. Про це очільник міста написав на своїй сторінці у фейсбуці.

Кличко запевнив, що оприлюднені Богданом дані мають перевірити правоохоронці.   

"30 липня 2019 року на прес-конференції пан Богдан заявив представникам ЗМІ, що йому, в розмові, пропонували хабар в 20 мільйонів доларів. І, нібито, ця розмова була здійснена в інтересах Київського міського голови, тобто у моїх інтересах. Я не уповноважував жодну особу на подібні "переговори"! А такі висловлювання пана Богдана, який є керівником Офісу президента України, підлягають перевірці у рамках досудового розслідування, оскільки можуть свідчити про вчинення кримінальних правопорушень", - наголосив столичний мер.

Друзі! Я звернувся в НАБУ, аби там відкрили кримінальне провадження за заявою керівника Офісу Президента Андрія Богдана...

Опубліковано Віталієм Кличком Середа, 31 липня 2019 р.

Він додав, що необхідно встановити, хто саме і від чийого імені звертався до Богдана із пропозицією хабара і чи отримав посадовець неправомірну вигоду.

"Після цього слідчі мають або оголосити підозри встановленим особам, або я буду вимагати від пана Богдана вибачень за розповсюдження неправдивої інформації", - додав голова КМДА.

Також Кличко висловив переконання, що НАБУ має всі можливості, аби встановити правду у вказаній ситуації.

Нагадаємо, під час пресконференції 30 липня керівник ОП Андрій Богдан заявив про те, що йому пропонували 20 млн доларів за те, щоб "не рухати" Кличка з посади голови КМДА

До цього Богдан звернувся до уряду з проханням подати необхідні документи для звільнення Віталія Кличка з посади керівника Київської міської державної адміністрації. Його заступник Руслан Рябошапка висловив сподівання, що це питання буде вирішене на найближчому засіданні Кабінету міністрів. При цьому Рябошапка закликав не політизувати це звільнення.

"Є норма закону, згідно з якою голова місцевої державної адміністрації призначається на термін повноважень президента України. Яка може бути політика у тому, що змінився президент і термін повноважень голови місцевої адміністрації закінчився?" – пояснив заступник голови ОП.  

Сам Кличко у  відповідь заявляв, що розподіл повноважень міського голови Києва та керівника столичної державної адміністрації нібито суперечить європейській практиці місцевого самоврядування.     

Відео Голова Офісу президента Богдан розкритикував очільника КМДА і мера Віталія Кличка

Найближчий соратник президента Зеленського заявив, Кличко йому сам зізнавався, що не контролює Київраду, а самому Богдану нібито пропонували разом ділити міський бюджет в обмін на залишення на посаді Кличка. Пролунали з вуст голови президентського офісу і компліменти на адресу столичного мера. Як на них відреагував Віталій Кличко – дивіться далі.    

Голова Офісу президента Богдан розкритикував очільника КМДА і мера Віталія Кличка

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції