Клімкін назвав умови проведення місцевих виборів на Донбасі

Клімкін назвав умови проведення місцевих виборів на Донбасі

Клімкін чекає на стабілізацію ситуації / Фото: УНІАН

Голосування неможливе, поки на Сході присутні іноземні війська, наголосив глава МЗС. 

Місцеві вибори на Донбасі можуть бути проведені, коли ситуація на територіях Донеччини та Луганщини буде відповідати вимогам безпеки. Про це під час засідання Верховної Ради заявив заявляє міністр закордонних справ України Павло Клімкін.

"Ключова домовленість за параметрами майбутніх виборів на Донбасі - вони повинні відбутися, коли ситуація буде відповідати вимогам безпеки та контролювати це буде Бюро з демократії та прав людини (ОБСЄ) І Бюро з демократії та прав людини буде допущено на територію Донбасу, буде спостерігати і стежити за ситуацією ", - сказав глава зовнішньополітичного відомства.

За словами Клімкіна, за всіма міжнародними критеріями, "вибори на території, де присутні іноземні війська або іноземна техніка - за визначенням неможливі".

Нагадаємо, раніше президент Петро Порошенко підтримав скасування незаконних виборів, які збирались провести на окупованих територіях Донбасу ватажки бойовиків і заявив про те, що скасування "голосування" у  "ЛДНР" відкриває шлях до повернення України на Донбас. 

 

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Рішення Верховної Ради
Наступна публікація