Клімкін назвав умови проведення місцевих виборів на Донбасі

Дата публікації
Перегляди
1500
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Клімкін назвав умови проведення місцевих виборів на Донбасі

Клімкін чекає на стабілізацію ситуації / Фото: УНІАН

Голосування неможливе, поки на Сході присутні іноземні війська, наголосив глава МЗС. 

Місцеві вибори на Донбасі можуть бути проведені, коли ситуація на територіях Донеччини та Луганщини буде відповідати вимогам безпеки. Про це під час засідання Верховної Ради заявив заявляє міністр закордонних справ України Павло Клімкін.

"Ключова домовленість за параметрами майбутніх виборів на Донбасі - вони повинні відбутися, коли ситуація буде відповідати вимогам безпеки та контролювати це буде Бюро з демократії та прав людини (ОБСЄ) І Бюро з демократії та прав людини буде допущено на територію Донбасу, буде спостерігати і стежити за ситуацією ", - сказав глава зовнішньополітичного відомства.

За словами Клімкіна, за всіма міжнародними критеріями, "вибори на території, де присутні іноземні війська або іноземна техніка - за визначенням неможливі".

Нагадаємо, раніше президент Петро Порошенко підтримав скасування незаконних виборів, які збирались провести на окупованих територіях Донбасу ватажки бойовиків і заявив про те, що скасування "голосування" у  "ЛДНР" відкриває шлях до повернення України на Донбас. 

 

Наступна публікація