Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Клімкін прокоментував рішення Дуди підписати "антибандерівський закон"

На його думку, історична правда не встановлюється нормативними актами.

Міністр закордонних справ України Павло Клімкін наголосив, що історична правда не встановлюється законами. Таким чином він відреагував на підписання президентом Польщі Анджеєм Дудою "антибандерівського" закону.

"Я завжди говоритиму правду. Шанувати тих, хто на це заслужив. Засуджувати тих, хто себе зганьбив. Байдуже - своїх чи чужих. Байдуже - у Варшаві, Києві чи іншому місці", - написав глава відомства у Twitter.

"Історична правда не має національних меж і не встановлюється законами. Вона або є, або її треба шукати. І в тому, і в іншому випадку законодавчі акти не допоможуть", - додав він.

Нагадаємо, 1 лютого сенат Польщі посеред ночі ухвалив без поправок закон щодо Інституту національної пам'яті Польщі, в якому передбачено кримінальну відповідальність за заперечення злочинів українських націоналістів проти поляків. 6 лютого, скандальний закон підписав президент країни Анджей Дуда, що може суттєво погіршити стосунки між країнами.

ВідеоСвіт сколихнуло рішення президента Польщі підписати "бандерівський закон"

Президент Польщі підписав так званий "антибандерівський закон". Дуда таким чином проігнорував заклики української влади та польської опозиції цього не робити. Його застерігали: підпис під скандальним документом, який запроваджує термін "злочини українських націоналістів" і за заперечення цього передбачає кримінальну відповідальність, різко погіршить відносини Києва та Варшави.

Світ сколихнуло рішення президента Польщі підписати "бандерівський закон"

Залиште свій коментар

Вибір редакції