Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Клінтон може стати першою в історії жінкою, висунутою від демократів або республіканців.

Екс-держсекретар Гілларі Клінтон набирає більшість голосів на попередніх виборах Демократичної партії США в Пуерто-Рико.

На момент підрахунку чверті голосів на користь Клінтон проголосували 63.5% виборців. Конкурент екс-держсекретаря з партії, сенатор від Вермонта Берні Сандерс, задовольняється 36.8% голосів.

Якщо Клінтон вдасться досягти необхідних 2383 голосів для висунення в єдині кандидати від партії, вона стане першою в історії жінкою, висунутою від демократів або республіканців.

Офіційно єдиного кандидата від партії оголосять на Національному з'їзді демократів у Філадельфії.

Нагадаємо, що основний претендент на пост президента США від демократів Гілларі Клінтон мусить сісти у в'язницю через скандал з порушенням правил службового листування.

Про це заявив її конкурент, кандидат на пост президента від республіканців Дональд Трамп.

"Після того, що вона сказала про мене сьогодні у своїй брехливій промові. Я скажу так: Гілларі Клінтон повинна сісти у в'язницю", — заявив Трамп на мітингу в Сан-Хосе, Каліфорнія.

Раніше 2 червня Клінтон заявила, що обрання президентом США республіканця Дональда Трампа викличе "свято в Кремлі". Вона висловила впевненість, що Трамп не здатний бути президентом, а його ідеї "небезпечні".

Залиште свій коментар

Вибір редакції