Козак виїхав до Росії, Медведчука шукають - голова СБУ

Козак виїхав до Росії, Медведчука шукають - голова СБУ

УНІАН

Нардепів підозрюють у державній зраді.

Підозрюваним у державній зраді народним депутатам України Віктору Медведчуку та Тарасу Козаку правоохоронці особисто не вручили підозри. Бо Козак нині перебуває в Росії, а Медведчук - десь має бути в Україні, але де саме - поки не відомо.

Про це 11 травня на брифінгу сказав голова Служби безпеки України Іван Баканов.

"На сьогоднішній день, якщо мова йде про пана Козака, він перебуває, за нашою інформацією, в Російській Федерації. Тимчасово, можливо, від'їхав з території РФ на відпочинок, але не планує, на жаль, повертатися в Україну. Щодо Віктора Медведчука, то сьогодні встановлюється його місцезнаходження. Але за нашою інформацією, він перебуває в Україні, оскільки в'їхав на територію Україну, здається, 8 травня цього року - і поки з України не виїжджав", - сказав Баканов.

Голова СБУ додав, що підозри направлено за останнім відомим місцем проживання Медведчука та на місце його роботи - до Верховної Ради.

"У зв'язку із відсутністю пана Медведчука, у відповідності до ст. 6 та 11 Кримінального процесуального кодексу, підозра скерована за останнім відомим місцем проживання пана Медведчука та за місцем його роботи - до Верховної Ради України", - зазначив Баканов.

Нагадаємо, 11 травня Віктору Медведчуку й Тарасу Козаку повідомлено підозри у вчиненні державної зради та замаху на розграбування національних ресурсів на тимчасово окупованій території та Автономній Республіці Крим. Тобто, вчинення злочинів, які передбачені статтями 111 та 348 ККУ. Підозру оголошено за трьома епізодами.