Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Луценко відповів на "ба-бах" Савченко моторошним відеоколажем

Савченко інкримінують взаємодію із ватажками бойовиків.

Генпрокурор Юрій Луценко у Facebook відреагував на поведінку нардепа Надії Савченко в парламенті, коли вона крикнула: "Ба-бах!" у сесійній залі.

Він оприлюднив відео, на якому обличчя депутатки трансформується в обличчя ватажка "ДНР" Олександра Захарченка під моторошну музику.

 

Posted by Юрій Луценко on Thursday, March 22, 2018

Нагадаємо, Савченко інкримінують взаємодію із ватажками бойовиків, змову із Володимиром Рубаном, який уже під арештом, та підготовку теракту у Верховній Раді. Його метою, за версією Генпрокуратури, було фізичне знищення керівництва держави та захоплення влади.

ВідеоУ ВР переглядають відеодоказ причетності Савченко до організації теракту

Савченко інкримінують взаємодію із ватажками бойовиків, змову із Володимиром Рубаном, який уже під арештом, та підготовку теракту у Верховній Раді. Його метою, на думку ГПУ, було фізичне знищення керівництва держави та захоплення влади. Савченко визнала причетність до вивезення зброї та розмов про організацію терактів, але назвала це власною спецоперацією.

У ВР переглядають відеодоказ причетності Савченко до організації теракту

Савченко визнала, що причетна до вивезення зброї з окупованих територій та розмов про організацію терактів. Але назвала це власною спецоперацією. 

Із 40-сторінковим поданням Генпрокуратури щодо притягнення до кримінальної відповідальності та арешту Савченко можна ознайомитися на ТСН.ua за цим посиланням.

Залиште свій коментар

Вибір редакції