Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Луценко заявив про затримання генерала-хабарника

Зловмисник встиг отримати понад сто сімдесят тисяч гривень.

Співробітники ГПУ спільно з СБУ та Нацполіцією викрили на хабарі начальника департаменту поліції охорони України генерала третього рангу Будніка, який через посередника вимагав, крім офіційних платежів, понад 80 тис гривень щомісяця за надання послуг з фізичної охорони.

Про це у Facebook заявив генпрокурор України Юрій Луценко.

Співробітники ГПУ спільно з СБУ та Нацполіцією викрили на хабарі начальника Департаменту поліції охорони України генера...

Опубліковано Юрієм Луценком 22 серпня 2017 р.

"Співробітники спецслужби затримали начальника департаменту під час отримання хабара у розмірі дев'яносто шість тисяч гривень. З червня поточного року зловмисник встиг отримати понад сто сімдесят тисяч гривень", - йдеться у повідомленні.

Фотогалерея На Львівщині слідчого поліції затримали на хабарі у 3 тис. доларів (4 фото)

ВідеоГолову однієї з конкурсних комісій КМДА спіймали на хабарі в 90 тисяч гривень

Нагадаємо, на Харківщині затримали заступника начальника – начальника слідчого відділу Куп'янського відділу поліції. За інформацією прокуратури, поліцейський начальник отримав 6 тисяч доларів від родича підозрюваного в одному з кримінальних проваджень. За ці гроші правоохоронець обіцяв змінити кримінально-правову кваліфікацію дій підозрюваного і допомогти в обранні запобіжного заходу, не пов'язаного із триманням під вартою.

Залиште свій коментар

Вибір редакції