Москаль порадив виборцям дрючком відлупцювати Ющенка

Москаль порадив виборцям дрючком відлупцювати Ющенка

Москаль стверджує, що за Ющенка плаче психлікарня

За словами нардепа, екс-президент страждає на психічне захворювання.

Перший заступник голови парламентського комітету по боротьбі з організованою злочинністю та корупцією Геннадій Москаль порадив екс-президенту Віктору Ющенку звернутися за допомогою до психіатра.

На думку парламентарія, екс-гарант страждає на якесь психічне захворювання, передає Обозреватель.

"Знаєте, куди йому треба збиратися? До психіатра!" - сказав Москаль коментуючи наміри Ющенка брати участь у парламентських виборах.

"Треба обов'язково йому. Я думаю, якщо він звернеться (до психіатра), його тут же госпіталізують, і більше з лікарні не випустять" - заявив депутат.

За словами Москаля, до подібних висновків його підштовхнули публічні дії Віктора Андрійовича: "Чим він швидше звернеться, тим для нього краще. Мені здається, його неадекватність очевидна для будь-якої розсудливої людини".

При цьому Геннадій Москаль висловив думку, що на вибори Віктора Ющенка штовхає боязнь кримінального переслідування, а також - зобов'язання перед нинішньою владою, яка бачить у ньому інструмент для компрометації опозиції.

У зв'язку з чим депутат фракції НУ-НС закликав виборців дати Ющенку жорстку відсіч на виборах: "Ми повинні, не підбираючи особливо слів, говорити народу правду, хто він такий. Так що беріть, люди добрі, дрючка, і лупіть його, куди попало , і чим сильніше, тим краще!"

Крім того, Москаль висловив бажання суворо покарати тих виборців, які на майбутніх виборах підтримають третього президента: "Я б тих людей, які його по мажоритарці виберуть, завантажив би у вагони, та відправив до Сибіру на рік. Щоб народ більше не страждав від тих своїх співгромадян, які вибирають абсолютно неадекватних вождів".

Повʼязані теми:

Наступна публікація