На Майдані нардепи відбили мітингувальників від "Беркута"

Дата публікації
Перегляди
1728
Поділитись:
WhatsApp
Viber
На Майдані нардепи відбили мітингувальників від "Беркута"

Міліція не дала провести на Майдані акцію "Готуй намет навесні" / Фото: Євген Малолєтка/ТСН.ua

Активісти "Батьківщини", Народного Руху України, "Свободи", "Фронту змін" та УДАРу намагалися встановити намети.

В Києві на Майдані незалежності міліція не дала активістам опозиційних молодіжних організацій провести акцію "Готуй намет навесні". Про це повідомляє прес-служба партії "Батьківщина".

Дивіться фото "Беркут" розігнав опозиційну молодь з наметами на Майдані

"Коли активісти "Батьківщини", Народного Руху України, "Свободи", Фронту змін та УДАРу намагалися встановити намети, з'явився "Беркут" і оточив молодих людей, при цьому намагаючись відібрати у них намети", - повідомили в прес-службі.

Також повідомляється, що коли міліції пред'явили офіційний дозвіл мерії на проведення акції, ті "почали посилатися на якийсь припис Головного управління контролю за благоустроєм Київської міської держадміністрації, після чого почали хапати активістів за руки і ноги та тягнути їх у заздалегідь підігнаний автозак під вигуки "Ганьба!".

Декого з учасників акції "беркутівці" намагалися посадити в автозак, проте це зробити не дали народні депутати, які прибули на місце події.

Нардеп від НУ-НС Леся Оробець заявила, що суд не забороняв проведення акції на Майдані Незалежності в Києві, а правоохоронці діяли незаконно.

"Наскільки мені відомо, наскільки відомо організаторам акції, ніякого судового рішення, яке забороняло б проведення (акції – ред.) немає. Відповідно, дії правоохоронних органів і дії" Беркута ": спроби відбити і затягнути (учасників акції – ред.) в автозак незаконні" , - сказала Оробець.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
1728
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація