Бариги продають наркотики прямо у VIP-ліцеї, де вчаться онуки Ющенка

Дата публікації
Перегляди
8500
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Бариги продають наркотики прямо у VIP-ліцеї, де вчаться онуки Ющенка

Наркотики продають прямо у школах / Фото: ТСН.ua

Кожен одинадцятикласник елітного ліцею знає, де і у кого можна купити кайфове зілля

В елітному столичному ліцеї №100, де навчаються діти багатьох українських політиків та заможних батьків, наркотики продають прямо у приміщенні учбового закладу.

Те, що наркобарони облюбували не лише звичайні київські школи, у дворах яких учні щодня бачать використані наркоманами шприци, але й елітні коледжі, з'ясували журналісти програми "Гроші".

Як відомо, ліцей №100 відомий великою кількістю VIP-учнів, щоранку на дорогих машинах сюди привозять, зокрема, онуків Ющенка, доньок Кінаха і Гриценка разом з онуком мера Черновецького.

Усі учні, з якими поспілкувалась журналістка програми "Гроші", знають, де і як можна без проблем купити наркотики. "Дістати сьогодні наркотики – це не питання. Мені чи моїм друзям варто подзвонити людям і невдовзі ти підеш і забереш", - каже один з учнів.

Кожен одинадцятикласник елітного ліцею знає, що на Контрактовій площі можна купити будь-що: від марихуани - до амфітамінів.

Але, як виявилось, заборонене зілля можна без проблем придбати прямо у стінах ліцею. За телефоном, яким з журналісткою поділилась учні, просто на подвір'я ліцею вдалось викликати наркокур'єра. У нього можна придбати гарний настрій на будь-який смак, від трави - до героїну.

Як розповіли на умовах анонімності колишні наркомани, на наркобаронів навіть працюють спеціальні люди, які відшукують саме дітей багатих батьків і підсаджують їх на наркотики.

Товар, куплений у елітному ліцеї, колишні наркомани ідентифікують одразу. Кажуть, що віпам продають якісні наркотики: "Це дуже якісна конопля".

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
8500
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація