Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Нардепи домовилися підтримати закон про спецконфіскацію грошей Януковича

Про це заявив лідер фракції "Самопоміч" Олег Березюк.

У четвер, 17 березня, народні депутати домовилися підтримати закон 4057 про спецконфіскацію грошей попередньої влади у першому читанні. Про це заявив лідер фракції "Самопоміч" Олег Березюк журналістам Української правди.

"Записали всі зміни, які не змінюють філософії і суті закону. Зараз це оформлять у написаний документ, зачитають в залі і цей закон буде проголосовано", - зауважив Березюк.

"Нічого по суті не міняється. Міняються формулювання, де є презумпція невинності, де є спецконфіскація. Але тепер недобросовісний прокурор чи слідчий не зможе покарати людину, яка є невинною. Гроші Януковича будуть забрані", - додав він.

Нагадаємо, 15 березня, народні обранці під час засідання Верховної Ради відмовилася включити в порядок денний законопроекти, якими пропонувалося урегулювати механізм повернення в держбюджет коштів попередньої влади.

Утім вчора, 16 березня, прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк закликав Верховну Раду України розглянути даний законопроект. Прем'єр звинуватив депутатів у покриванні злочинів колишнього режиму.

Залиште свій коментар

Вибір редакції