НАТО затвердило новий пакет допомоги Україні

Рішення схвалене на саміті у Варшаві.

Країни-учасники НАТО затвердили новий комплексний пакет допомоги для України. Він призначений для реформування оборонного сектору, повідомляє Європейська правда.

Як заявив генеральний секретар Альянсу Йенс Столтенберг, підтримка України є дуже важливою для блоку. "Україна залишається відданою реформам і боротьбі з корупцією. Ми будемо продовжувати надавати практичну і політичну підтримку", - наголосив керівник НАТО.

Він також додав, що співпраця та підтримка України розширюватимуться. "На останньому саміті ми запропонували допомогу у таких сферах, як кіберзагрози, лікування поранених солдатів і розмінування", - зазначив Столтенберг.

2 липня президент України Петро Порошенко заявив, що Україна і НАТО погодять комплексний пакет допомоги від Альянсу на Варшавському саміті. За його словами, цей документ спрямований на зміцнення оборони України за допомогою потужніших структур безпеки. "Це свідчить і про високу увагу з боку країн-членів Альянсу до України, і про віддану підтримку союзниками нашої держави в складних умовах та налаштованість на подальше укріплення особливого партнерства, яке мають Україна і НАТО", - наголосив Порошенко.

На саміті НАТО розглядатимуть питання українського Донбасу

Мабуть, головним питанням денного саміту НАТО стане посилення кордонів Європи від агресора Росії. Окрім того, Альянс збирається направити до Польщі та ще трьох країн Балтики  понад 4 тисячі солдатів. Обговорюватимуть також і питання українського Донбасу.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: