НАТО затвердило новий пакет допомоги Україні

Рішення схвалене на саміті у Варшаві.

Країни-учасники НАТО затвердили новий комплексний пакет допомоги для України. Він призначений для реформування оборонного сектору, повідомляє Європейська правда.

Як заявив генеральний секретар Альянсу Йенс Столтенберг, підтримка України є дуже важливою для блоку. "Україна залишається відданою реформам і боротьбі з корупцією. Ми будемо продовжувати надавати практичну і політичну підтримку", - наголосив керівник НАТО.

Він також додав, що співпраця та підтримка України розширюватимуться. "На останньому саміті ми запропонували допомогу у таких сферах, як кіберзагрози, лікування поранених солдатів і розмінування", - зазначив Столтенберг.

2 липня президент України Петро Порошенко заявив, що Україна і НАТО погодять комплексний пакет допомоги від Альянсу на Варшавському саміті. За його словами, цей документ спрямований на зміцнення оборони України за допомогою потужніших структур безпеки. "Це свідчить і про високу увагу з боку країн-членів Альянсу до України, і про віддану підтримку союзниками нашої держави в складних умовах та налаштованість на подальше укріплення особливого партнерства, яке мають Україна і НАТО", - наголосив Порошенко.

ВідеоНа саміті НАТО розглядатимуть питання українського Донбасу

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: