"Не для того народ обрав": Лукашенко повторив, що не планує поступатися посадою

Олександр Лукашенко пригрозив протестувальникам, що не дозволить "кинути владу в багнюку".

Президент Білорусі Олександр Лукашенко заявив, що не планує поступатися владою. Він це пояснив тим, що його "не для того обирали люди".

Про це він сказав 10 вересня, коли представляв нового генпрокурора Андрія Шведа, інформує БелТА.

"Хочу вам сказати по-чоловічому, щоб у нас не було якоїсь недомовленості. Мені часто дорікають тим, що "влади він не віддасть". Правильно дорікають. Мене народ не для цього обрав. Як і ви теж — володарі цієї влади, її носії. Влада не для того дається, щоб її взяв, кинув і віддав", — заявив Лукашенко.

За його словами, наприкінці минулого століття нібито об владу "витирали ноги" і він начебто не хоче, щоб "Білорусь повернулася до того часу".

"Тому ніхто кинути в бруд владу, як вони вимагають, не посміє", — висловився Лукашенко.

Нагадаємо, що від 9 серпня, після оголошення результатів екзит-полів президентських виборів, на яких Лукашенко нібито “переміг із великим відривом”, обурені цією звісткою і масовими фальсифікаціями білоруси почали протестувати. За місяць відбувалося різне: у перші дні людей розганяв ОМОН — зі світлошумовими гранатами та водометами. Потім акції перейшли у більш мирне русло, а придушень поменшало. А на початку вересня протестувальників почали затримувати з новою силою, втім, поки що без кривавих розправ. 

Відео Нові затримання: у Білорусі не вщухають протести

Акції на підтримку опозиції та нові затримання - у Білорусі не вщухають протести. Надвечір на вулицях міст знову зібралися протестувальники, люди вийшли підтримати заарештованих напередодні лідерів Координаційної ради. У кількох місцях силовики провели затримання, точна кількість тих, хто потрапив до автозаків, наразі невідома. Білоруська прокуратура напередодні заарештувала двох членів президіуму Координаційної Ради - Максима Знака та Марію Колесникову у справі про захоплення влади. На волі нині лишається єдина членкиня президіуму - нобелівська лауреатка Світлана Алексієвич: аби її не заарештували, у її квартирі вдень і вночі вирішили чергувати європейські дипломати. Тоді, як адвокатка опозиціонерки Марії Колесникової, яку намагалися примусово видворити з країни, доки вона не порвала свій паспорт, розповіла - її підзахисній погрожують слідчі.  

Нові затримання: у Білорусі не вщухають протести

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів