"Не встигаємо розглянути ": Рада відтермінувала голосування за держбюджет-2021

"Не встигаємо розглянути ": Рада відтермінувала голосування за держбюджет-2021

Держбюджет можуть ухвалити на позачерговому засіданні.

Верховна Рада України упродовж поточного тижня планує розглянути низку актуальних питань. Зокрема, питання про відновлення е-декларування, законопроєкт щодо ФОП, але держбюджет на 2021 рік розглядати поки не будуть.

Про сказав спікер парламенту Дмитро Разумков під час засідання погоджувальної ради 30 листопада.

Зі слів голови Ради, проєкт держбюджету в другому читанні зможуть розглянути не раніше наступного тижня. Пояснив Разумков це тим, що проєкт надійшов до парламенту із значною затримкою.

"Бюджет до нас надійшов із серйозною затримкою. Згідно з діючим законодавством і здоровим глуздом, народні депутати мають ознайомитися із документом, і на цьому тижні ми його розглянути не встигаємо. Ми його будемо розглядати або на наступному пленарному тижні, або на наступній позачерговому засіданні, якщо будемо бачити підтримку", - сказав очільник  парламенту.

Нагадаємо, раніше заступник глави парламентської фракції "Голос" Ярослав Железняк повідомив, що держбюджет можуть розглядати після 7 грудня.

Водночас керівник фракції "Слуга народу" Давид Арахамія заявляв, що за законопроєкт про державний бюджет на 2021 рік можуть проголосувати цього тижня. За його словами, у парламенті є 226 голосів для ухвалення законопроєкту. 

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Рішення Верховної Ради
Дата публікації
Перегляди
1430
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація