Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Ніхто плакати не буде", - новий глава АП про відставку Гройсмана

Зеленський зробив низку призначень на посади.

У високих кабінетах почалися кадрові зачистки, добровільні звільнення та призначення нових людей на посади.

Увечері 21 травня президент України Володимир Зеленський зробив низку призначень на посади. Зокрема, укомплектував нове керівництво Адміністрації президента. Її главою став юрист Андрій Богдан, який за кілька годин в ефірі каналу «112 Україна» вже відповів про чергові кадрові призначення. Зокрема, він відмовився називати потенційних кандидатів на посади міністра закордонних справ, міністра оборони та генерального прокурора. Мовляв, нині Зеленський проводить активні переговори й про призначення стане відомо з офіційних указів. У середу, 22 травня, коли має відбутися позачергове засідання Верховної Ради, кадрових призначень, які мають узгодити нардепи, не заплановано, запевнив новий глава АП.

Богдан також прокоментував заяву нинішнього прем’єр-міністра Володимира Гройсмана про бажання піти з посади після засідання уряду 23 травня.

«Ми розуміємо, що є бажання у старих посадовців, які ментально старі, а не за віком, максимально скинути можливі проблеми на президента Зеленського. Причому, в перші ж дні. Проте хочу засмутити пана прем’єр-міністра – ніхто плакати не буде, якщо він таки внесе таке подання. Кінець історії України не станеться. В Україні, як і в будь-якій державі існує принцип безкінечності влади. Влада, той чи інший орган, працює, поки не буде призначено новий склад. Тому не проблема – нехай іде. Буде виконувати обов’язки перший віце-прем’єр. Будуть виконувачі обов’язків міністрів. В історії України це було багато разів. Жодного колапсу не станеться. І можливо, це буде одне з найбільш правильних рішень пана прем’єр-міністра, якщо він таки зробить - публічне самознищення", - сказав Богдан.

Богдан також пояснив своє призначення главою АП і жорстко розкритикував автора закону про люстрацію.

Залиште свій коментар

Вибір редакції