Німці заявили, що гарна лікарня не гарантує одужання Тимошенко

Дата публікації
Перегляди
4678
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Німці заявили, що гарна лікарня не гарантує одужання Тимошенко

Голова медкомісії здивована зволіканням німецьких лікарів / Фото: Євген Малолєтка/ТСН.ua

Німецькі експерти хочуть "з кимось порадитися", перш ніж озвучувати свої висновки щодо лікарні "Укрзалізниці".

Лікарі німецької клініки "Шаріте" повідомили, що за результатами їх візиту до Харкова буде підготовлено два висновки: про стан здоров'я Юлії Тимошенко та про результати обстеження ЦПК "Укрзалізниці", де пропонується лікувати екс-прем'єра.

На запитання щодо оцінки ЦКБ №5, голова правління клініки "Шаріте" Карл Макс Айнхопл відповів, що "це гарна лікарня, але це не означає, що розміщення Тимошенко туди гарантує її одужання".

Висновки будуть передані Тимошенко і українській стороні міжнародної медичної комісії за декілька днів. Така відстрочка пояснюється намірами німецьких лікарів "з кимось порадитися".

Про це заявила перший заступник міністра охорони здоров'я та голова медкомісії Раїса Моїсеєнко, яка була здивована позицією німецьких експертів.

"Нам, лікарям, не зрозуміла позиція наших закордонних колег. За їх словами, вони повинні з кимось порадитися, перш ніж надати свої оцінки щодо можливостей харківської лікарні. З ким саме їм треба радитися, не зрозуміло. Фахівці такого рівня, як правило, з першого погляду розуміють потужності та функціональні можливості того або іншого медичного обладнання. Крім того, вони отримали вичерпну інформацію щодо фахівців, які працюють в ЦКБ №5", - сказала Моїсеєнко.

Нагадаємо, у п'ятницю, 13 квітня, німецькі лікарі прибули до Харкова. Вони ознайомилися з умовами лікарні "Укрзалізниці", де мають лікувати Тимошенко. Також вони повторно понад 4 години оглядали Тимошенко у Качанівській колонії.

Висновки щодо її хвороби обіцяють підготувати за кілька днів. Втім уже зараз вважають, що стан екс-прем'єра не дозволяє їй брати участь у судовому процесі.  Айнхопл наголосив, що це питання є юридичним.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
4678
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація