Німецькі лікарі заявили, що "парою таблеток" Тимошенко не вилікують

Дата публікації
Перегляди
1672
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Німецькі лікарі заявили, що "парою таблеток" Тимошенко не вилікують

Німецькі лікарі підтвердили, що Тимошенко лікуватимуть довго

Німецький лікар запевнив, що Тимошенко за три дні не вилікують, наразі питання про тривалість лікування вирішується.

Німецький лікар Лутц Хармс, який приїхав до екс-прем'єрки Юлії Тимошенко з клініки "Шаріте" наголосив, що вона страждає від хронічного больового синдрому.

"Швидше за все, будемо лікувати її за кількома пунктами. Ми подивимося, наскільки далеко простягаються можливості цієї лікарні. Або цілком можливо буде говорити про залучення сторонньої допомоги", - заявив Хармс.

Він також додав, що лікування Тимошенко буде тривалим.

"Це не три дні. Це хронічний больовий синдром, який розвивався протягом багатьох тижнів, на нього впливали багато чинників. Це не лікується фізіотерапією і парою таблеток. Зараз стоїть питання, наскільки довгим може бути це лікування. Ситуація не легка", - повідомив зарубіжний лікар.

У той же час фахівець високо оцінив умови в лікарні "Укрзалізниці", куди 8 травня мали доставити Юлію Тимошенко на лікування.

"Я би високо оцінив обладнання лікарні. Так, дійсно влада постаралася вкласти туди багато сил. Я вважаю, у нас хороша ситуація із залученими лікарями", - підсумував Хармс.

Нагадаємо, вранці, 8 травня, лікар з німецької клініки "Шаріте" поїхав до Качанівської колонії для спілкування з Юлією Тимошенко про можливість доправлення її у лікарню залізничників. Проте вона відмовилася їхати до лікарні і не дала лікарю провести медогляд.

Німецький лікар запевнив, що Тимошенко за три дні не вилікують

Німецький лікар запевнив, що Тимошенко за три дні не вилікують

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
1672
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація