Новий адвокат Януковича проситиме три місяці для ознайомлення зі справою

Максим Герасько раніше захищав інтереси Олексія Пукача.

Державний адвокат Максим Герасько приступив до виконання своїх обов'язків із захисту Віктора Януковича.

34-річний захисник прийшов на перше своє засідання у справі про державну зраду. Він повідомив, що займається практикою з 2010 року. Зокрема, захищав засудженого за вбивство журналіста Георгія Гонгадзе Олексія Пукача. 

Герасько після свого затвердження проситиме суд надати йому три місяці для ознайомлення зі справою Януковича, оскільки вона має 50 томів. Загалом за вивченням він провів 11 днів. 

Відомо, що Максим Герасько одружений і має дітей. На запитання про свій можливий візит до Януковича, він відповів, що спочатку мусить вивчити матеріали справи.

Нагадаємо, попередній адвокат Януковича заявив про самовідвід у справі про держзраду. Зокрема, державний адвокат Януковича Віталій Мешечек відмовився брати участь у судовому процесі.

Ще в листопаді 2016 року генпрокурор Юрій Луценко оголосив підозру у держзраді Віктору Януковичу в приміщенні Святошинського суду, будучи на прямому зв'язку з ростовським судом, де перебував президент-утікач. Янукович обвинувачується у вчиненні державної зради, пособництві представникам влади РФ, в умисних діях, вчинених з метою зміни меж території та державного кордону України.  

Оболонський суд Києва дозволив здійснювати спеціальне судове провадження у справі Віктора Януковича. Такий дозвіл надали через неявку Януковича, який мав би вийти з судом на скайп-зв'язок. На заочному судочинстві прокурори наполягали.  

6 липня адвокати Віктора Януковича Віталій Сердюк та Ігор Федоренко заявили про вихід з судового процесу в Оболонському районному суді Києва. Захисники утікача наголосили, що від 6 липня не братимуть участі у судовому засіданні, оскільки Янукович написав заяву про те, що відмовляється від їхніх послуг. 

ВідеоДругий безоплатний адвокат Януковича готується виступити на продовжені розгляду справи

Залиште свій коментар