Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Обама може зустрітися з Ердоганом

Раніше 29 березня Ердоган спростував повідомлення про те, що Обама відмовився від особистої зустрічі.

Президент США Барак Обама проведе неформальну зустріч зі своїм турецьким колегою Реджепом Тайіпом Ердоганом.

Про у вівторок, 29 березня, повідомив представник Білого дому Джош Ернест, передає Reuters.

Переговори можуть відбутися під час саміту з ядерної безпеки у Вашингтоні, який турецький лідер відвідає в числі інших глав держав.

"Ми очікуємо, що президент США буде мати можливість провести, принаймні, неформальну бесіду з Ердоганом", — заявив Ернест.

Раніше 29 березня Ердоган спростував повідомлення про те, що Обама відмовився від особистої зустрічі. За словами турецького лідера, тривалість і порядок зустрічі двох лідерів буде залежати від обставин. Він також зазначив, що проведе і інші двосторонні переговори.

У Вашингтоні 31 березня і 1 квітня пройде Саміт з ядерної безпеки, на якому будуть обговорюватися заходи протидії ядерному тероризму.

У відносинах Туреччини і США останнім часом накопичилося чимало дратівливих чинників. Зокрема, Анкара незадоволена тим, що Вашингтон підтримує курдські загони, що борються з екстремістами в Сирії. У Туреччині бойові угруповання курдів зараховують до терористичних.

Влада США наказали сім'ям військових і дипломатів покинути південь Туреччини з-за можливої загрози безпеці. Їм наказано покинути провінції Адана, Ізмір і Мугла. Європейське командування США заявило, що рішення евакуювати родичів військових тимчасове, воно покликане знизити ризик для співробітників міністерства оборони США і їх сімей.

Залиште свій коментар

Вибір редакції