Онищенко прийшов на комітет ВР, де розглядають можливість його арешту

До Ради прийшов і генпрокурор Юрій Луценко

Народний депутат України Олександр Онищенко з'явився на комітеті Верховної Ради з питань регламенту і організації роботи ВР, де розглядають внесену до парламенту генеральним прокурором подання "Про надання згоди на притягнення до кримінальної відповідальності, затримання і арешт народного депутата України Олександра Онищенка".

Як повідомляє журналіст ТСН Онищенко одразу зняв піджак і зайняв одне з місць. На комітет також прибули генпрокурор Юрій Луценко і заступник генпрокурора - керівник Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назар Холодницький.

Як зазначив на початку засідання перший заступник голови регламентного комітету Павло Пинзеник, 22 червня Онищенко, згідно з процедурою, надав свої пояснення щодо відповідного подання і звернувся до комітету з "певними заявами".

Нагадаємо, 15 червня НАБУ передало до Генпрокуратури подання для підготовки матеріалів про зняття депутатської недоторканності, затримання і арешт депутата Онищенко.

На наступний день Холодницький особисто приніс подання до парламенту.

16 червня голова ВР Андрій Парубій підписав розпорядження про невідкладний розгляд регламентним комітетом уявлення щодо Онищенко.

Онищенко підозрюють в "створенні злочинної організації з метою заволодіння грошовими коштами, отриманими від реалізації природного газу, видобутого операторами спільної діяльності товариств за договорами про спільну діяльність з ПАТ" Укргазвидобування ".

За попередніми даними, в результаті застосування цією газової схеми було завдано державі в розмірі Збиток 3 млрд грн.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: