Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Оточення Януковича платить сепаратистам на сході України – The Daily Beast

Американське видання пише, що Андрій Клюєв причетний до подій в Донецьку.

Колишні "боси" з команди Віктора Януковича тепер спонсорують сепаратистські рухи на сході України.

Про це сьогодні пише американське видання The Daily Beast, посилаючись на колишніх ділових партнерів "сім'ї". Зокрема, видання вказує на колишнього голову РНБО і адміністрації президента України Андрія Клюєва.

"Люди з найближчого оточення Янукович, найпомітніший серед яких колишній голова адміністрації президента Андрій Клюєв , провели бесіди з лідерами локальних організацій етнічних росіян і запропонували звільненим робітникам гроші, якщо ті приєднаються до проросійських протестів і стануть чергувати на блокпостах, організованих, щоб перешкоджати руху української армії", - йдеться в статті.

The Daily Beast також зауважує, що брати Клюєві за часів правління Віктора Януковича входили до переліку найбагатших громадян України. А зараз вони в розшуку.

"В останню неділю березня Андрія Клюєва бачили спочатку у гостях у матері, яка живе в Донецьку, а потім в Артемівську, де він разом з Олександром Януковичем володіє заводом", - пише видання.

The Daily Beast пише, що Клюєв агітував робітників свого заводу, які втратили роботу, підтримати сепаратизм в обмін на гроші.

"Він сказав робітникам, що їм заплатять, якщо вони допоможуть з агітацією", - цитує видання донецького бізнесмена, який раніше співпрацював з Клюєвим, але попросив не називати його ім'я.

За словами співрозмовника американського видання, Клюєв поїхав з Артемівська наприкінці минулого тижня.

Нагадаємо, раніше Володимир Ландик заявив, що штурм СБУ в Луганську може фінансувати "сім'я" Януковича.

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції