Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Парламент "провалив" створення коаліції до кінця тижня

Спікер заявив, що для початку потрібно визначити принципи роботи коаліції

У Верховній Раді не створять коаліцію до кінця тижня. Про це заявив спікер Верховної Ради Володимир Гройсман, передає "Радіо Свобода".

Гройсман повідомив, що наразі тривають переговори між трьома фракціями: "БПП", "Народний фронт" та "Батьківщина", щодо об'єднання в коаліцію. При цьому, коментуючи вимоги фракції Юлії Тимочшенко щодо об'єднання в коаліцію, спікер наголосив, що необхідно , щоб усі вимоги створення більшості були реальними.

"Які б вимоги не були, вони мають бути реальними. Дуже важливо, щоб ми не були в переговорному процесі будь-яких політичних сил у якихсь захмарних ілюзіях, які неможливо буде виконати… Дуже важливо, щоб усі підстави об'єднання в коаліцію були реальними", - заявив спікер.

Окрім того, спікер парламенту наголосив на необхідності попередньо визначити принципи, на базі яких працюватиме більшість.

"Важливо не тільки створити коаліцію, створити уряд, а треба визначити принципи, на базі яких буде працювати коаліція, як професійно буде створено новий уряд, яка програма буде затверджена на базі коаліційної угоди. На ці питання треба дати відповідь. Бо щось створити, щоб нічого не робити – це найлегше завдання і традиція української політики", – заявив Гройсман.

Нагадаємо, вчора ЗМІ заявили, що фракції "Блок Петра Порошенка" і "Народний фронт" вирішили формувати коаліцію без участі "Батьківщини" та "Радикальної партії". Відповідальність за створення нової коаліції, за даними ЗМІ, покладена на народних депутатів Ігоря Кононенка і Сергія Березенка (обидва представляють у парламенті БПП), від "Народного фронту", близького до Арсенія Яценюка, Андрія Іванчука, а також на заступника голови Адміністрації президента Віталія Ковальчука, який може увійти до нового уряду.

При цьому, сьогодні президент США Барак Обама заявив, що погодить виділення 1 млрд дол кредитних коштів Україні лише в разі створення в країні нової коаліції та уряду.

Залиште свій коментар

Вибір редакції