Парубій підписав постанову про підвищення зарплатні нардепам, щоб її скасувати

Підвищення депутатських зарплат може обійтися бюджету України у чверть мільярда.

Очільник Верховної Ради Андрій Парубій підписав проект постанови № 5000-П, згідно з яким з 1 листопада мають зрости зарплати членів парламенту.

Відповідна інформація з'явилася ввечері на сайті ВР.

Пізніше очільник українського парламенту Андрій Парубій пояснив, що підписання постанови про підвищення зарплатні нардепам було вимушеним юридичним кроком.

"Я не мав змоги внести навіть постанову про зміну цієї старої постанови, поки не підписав її. Тепер, коли вона підписана, я одразу ж зареєстрував нову постанову, якою пункти 3 і 4 про підняття заробітної плати депутатам просто виключаються", - зауважив Парубій.

Але сьогодні вдень спікер парламенту Андрій Парубій запевняв, що керівники фракцій виступають за скасування підвищення зарплат депутатам.

"Сьогодні ми зустрілися з керівниками фракцій. Дійшли згоди, що постанову про підвищення зарплати депутатам потрібно змінити. Так, постанова про підвищення зарплати була невірною. Але ми показуємо, що вміємо визнавати помилки і швидко реагувати", - повідомив він.

Своєю чергою лідер фракції "Народний Фронт" Максим Бурбак заявив, що це питання буде голосуватися у вівторок, 1 листопада.

Нагадаємо, підвищення депутатських зарплат обійдеться бюджету України у чверть мільярда. Не всі народні депутати спромоглися визнати відповідальність за голосування постанови про дворазове підвищення своєї заробітної плати. Чимало з нардепів пояснювали, що проголосували в цілому за проект бюджету на наступний рік і не вельми вчитувалися в додаткові документи.

ВідеоАндрій Парубій пообіцяв, що депутатські зарплати не зростуть

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: