Порошенко анонсував публічний звіт силовиків у справі про вбивство Шеремета

Глава держави запевнив, що готовий зробити все від нього залежне для повного розслідування. 

Президент України Петро Порошенко провів зустріч з родиною Павла Шеремета і представниками міжнародної організації Комітет захисту журналістів.

Про це інформує сайт глави держави.

Петро Порошенко наголосив, що, як і журналісти, зацікавлений у прозорому розслідуванні вбивства Павла Шеремета.

Глава держави запевнив, що готовий зробити все від нього залежне для повного розслідування.

Президент підкреслив, що правоохоронні органи повинні найближчим часом провести публічний звіт щодо результатів слідства.

Фотогалерея У Києві під вигуки "герої не вмирають" проводили Шеремета в останню путь (11 фото)

ВідеоУ Вашингтоні ім'я Шеремета внесли на Меморіал загиблих журналістів

У травні Мережі з'явився фильм-розслідування вбивства журналіста "Української правди" Павла Шеремета. Над створення стрічки працювали журналісти проекту "Слідство.Інфо" та міжнародної мережі OCCRP.

Під час розслідування з'ясувалося, що в ніч перед вбивством журналіста Павла Шеремета біля його будинку був помічений колишній або діючий співробітник СБУ. Його зафіксували камери відеоспостереження. Він був присутній біля будинку Шеремета принаймні кілька годин - і саме в цю ніч під машину журналіста заклали вибухівку. Журналісти з'ясували, що чоловіка звати Ігор Устименко. Станом на 2014 рік він був співробітником Служби безпеки України.

Павло Шеремет був убитий в центрі Києва 20 липня 2016 року. Журналіста поховали в Мінську. За даними слідчих, зловмисники закріпили вибухівку на днище авто, за кермом якого був Шеремет. Поки злочин залишається нерозкритим. У зв'язку з цим, у Human Rights Watch заявили про стурбованість відсутністю результатів у розслідуванні вбивства журналіста і обмеженням свободи ЗМІ в Україні.

У лютому правоохоронці звітували про хід розслідування вбивства Шеремета. Зокрема було повідомлено про те, що для вбивства відомого білоруського журналіста зловмисники використовували елементи протипіхотної міни МОН-50. Також слідство визначило пріоритетну версію злочину. Крім того, правоохоронці помітили, що в ході слідства було допитано 1800 осіб, з яких понад 300 — безпосередні очевидці вибуху, мешканці будинків в районі вибуху.

 

Залиште свій коментар