Порошенко дотримається слова і піде у Раду

Дата публікації
Перегляди
1557
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Порошенко дотримається слова і піде у Раду

Порошенко піде у Раду / Фото: Коментарі

Міністр підтвердив, що виконає свою обіцянку вінничанам і балотуватиметься у Раду.

Міністр економіки Петро Порошенко буде балотуватися до Верховної ради за виборчим округом на Вінниччині.

"Я хотів би уточнити, що новина про те, що я збираюся йти до Верховної ради з'явилася набагато раніше факту, коли я отримав пропозицію зайняти посаду міністра економіки", - заявив Порошенко в ефірі одного із українських телеканалів.

Міністр наголосив, що дотримається свого слова. "Я пообіцяв вінничанам, що я, якщо вони висловлять мені довіру, матиму за честь представляти їх в парламенті. Я за звичай завжди дотримуюсь свого слова. Я не збираюсь відмовитись від цього слова і зараз", - уточнив міністр.

"Я думаю, що це буде дуже важливий іспит. Іспит, коли ти проходиш через вибори, і ти розумієш, чи сприймає суспільство, люди, виборці ті кроки, які ти плануєш провести. Не бачу нічого абсолютно поганого, якби всі робили таким чином", - додав він.

Крім того, новопризначений міністр розповів, що прийняв пропозицію президента Віктора Януковича очолити Мінекономіки "щоби захистити бізнес і економіку країни".

"Для мене це було надзвичайно важке рішення", - запевнив він.

Порошенко додав, що приймаючи рішення брав до уваги те, що "переговори з Міжнародним валютним фондом зайшли в тупік, доступ товарів на ринки країн Європи загальмувався, зростання ВВП уповільнилося, як і зростання виробництва".

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Рішення Верховної Ради
Дата публікації
Перегляди
1557
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація