Порошенко написав гнівні листи Яценюку, Шокіну та Ситнику

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Президент звернувся до прем'єра, генпрокурора та директора НАБУ.

Президент Петро Порошенко закликав прем'єр-міністра, генерального прокурора та директора Національного антикорупційного бюро не зволікати в питаннях боротьби з корупцією. З відповідним закликом він звернувся в листі на адресу Яценюка, Шокіна і Ситника.

Як зазначається у повідомленні на сайті президента, Порошенко наголосив на неприпустимості випадків неефективних дій у запобіганні корупції і необхідності притягнення до відповідальності виявлених корупціонерів.

У листі, зокрема, йдеться про те, що керівники високого рівня – голова Державної служби зайнятості Ярослав Кашуба та заступник директора Департаменту державної експертизи Державної служби експертного контролю України Сергій Головатий – були затримані співробітниками Служби безпеки України і Генеральної прокуратури України на отриманні хабарів.

Крім того, було викрито причетність до корупційних дій голови Державної служби експертного контролю Юрія Терещенка — в ході проведення обшуку за його місцем проживання виявлено частину грошових коштів, які було передано напередодні Головатому як хабар. Однак затримані чиновники, відповідно до судових рішень, вийшли на волю та поновлюються на посадах.

"Вважаю неприйнятною бездіяльність правоохоронних органів і керівництва Уряду. Чиновники, щодо яких є обґрунтовані підозри у здійсненні корупційних злочинів, мають звільнятися з посад або, щонайменше, бути відсторонені від виконання посадових обов'язків на час проведення слідства і суду. Чекаю ефективної та результативної реакції на вказані факти", — йдеться у листі президента.

Напередодні під час засідання Ради регіонального розвитку глава держави наголосив на важливості формування у суспільстві атмосфери нетерпимості до корупції. "Реальна боротьба з корупцією потребує серйозної допомоги, незважаючи на те, що ми досі маємо проблеми в судовій системі, незважаючи на те, що парламент не проголосував закони, які нарешті зупинять випуск під заставу корупціонерів.

Лист Віктору Шокіну

Лист Артему Ситнику

Лист Арсенію Яценюку

Залиште свій коментар

Вибір редакції