Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Порошенко не впевнений, що прийде на наступний допит у ДБР

Порошенко не впевнений, що прийде на наступний допит у ДБР

Політик каже, що його спеціально призначили на дату закордонного вояжу.

Попередній президент України Петро Порошенко 24 січня з’явився на допит до Державного бюро розслідувань. До цього він проігнорував декілька викликів, а в ДБР навіть заговорили про те, що можуть доправити його силоміць, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

Цього не знадобилося – політик прийшов сам, щоби відповісти на запитання в справі про можливу державну зраду під час підписання мінських домовленостей. Спілкування з правоохоронцями тривало близько трьох годин.

Опісля Порошенко поскаржився на перелік запитань, які йому ставили слідчі – мовляв, допит більше нагадував обговорення мінських домовленостей, і через такий дивний формат слідчих дій він пропустив візит до Давоса. А наступне спілкування призначили на день, коли депутат має летіти на Парламентську асамблею Ради Європи. Тому Порошенко попередив, що прийде до ДБР лише за умови, якщо буде перебувати в Україні.

Відео Близько трьох годин тривав допит Порошенка в ДБР

Петро Порошенко таки з'явився на допит до Державного бюро. До цього він проігнорував більше двох десятків викликів, а в ДБР навіть заговорили про те, що можуть доправити його силоміць. Утім, цього не знадобилося. Політик сам прийшов, щоб відповісти на запитання в справі про можливу державну зраду під час підписання Мінських домовленостей. Саме спілкування з правоохоронцями тривало близько трьох годин. Порошенко поскаржився на перелік запитань, які йому ставили слідчі.  

Близько трьох годин тривав допит Порошенка в ДБР

Залиште свій коментар

Вибір редакції