Порошенко погодився очолити міністерство економіки - джерело

Дата публікації
Перегляди
2603
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Порошенко погодився очолити міністерство економіки - джерело

Порошенко завтра стане міністром / Фото: Коментарі

Завтра очікується оприлюднення указу про призначення.

Петро Порошенко буде призначений главою Міністерства економічного розвитку і торгівлі в п'ятницю, повідомило інформоване джерело Української правди.

Співрозмовник зазначив, що Порошенко вже знаходиться в Україні.

"Завтра очікується указ про призначення Порошенка. Він вже повернувся в Україну", - сказав співрозмовник.

Власні джерела ТСН.ua також підтвердили цю інформацію.

Раніше президент України Віктор Янукович повідомив журналістам про те, що рішення по Порошенку буде прийнято після того, як той повернеться в Україну.

Як повідомлялося, про призначення Порошенка міністром економічного розвитку і торгівлі 23 лютого повідомив лідер фракції Партії регіонів Олександр Єфремов.

Пізніше народний депутат Андрій Шкіль ("БЮТ-Батьківщина") заявив, що Порошенко відмовився від посади міністра економічного розвитку і торгівлі. За даними джерела агентства "Інтерфакс-Україна", Порошенко не давав згоду на його призначення міністром, тому в даний час тривають переговори щодо цього кадрового рішення.

Президент України Віктор Янукович 12 березня заявив, що хоче, щоб Порошенко працював в уряді на посаді міністра економічного розвитку і торгівлі.

Бізнесмен і політик Порошенко з 2007 року керує Радою Національного банку України, з жовтня 2009 по березень 2011 року очолював Міністерство закордонних справ.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
2603
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація