Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Порошенко призначив нового начальника розвідки України

Також президент вручив державні нагороди співробітникам ГУР.

Сьогодні, 24 жовтня, президент України Петро Порошенко представив колективу нового начальника Головного управління розвідки Міністерства оборони України генерал-майора Василя Бурбу.

Про це йдеться у повідомленні прес-центру глави держави.

За словами Порошенка, за останні два роки суттєво покращилася робота управління розвідки. Президент наголосив, що також кардинально змінилася якість інформації, наданої розвідниками.

"Немає жодного сумніву, що це призначення дасть новий імпульс діяльності воєнної розвідки України", - повідомив Порошенко.

Глава держави наголосив на важливості активізації роботи розвідників задля забезпечення ефективної діяльності як українських військових, так і наших дипломатів.

Також Порошенко вручив державні нагороди співробітникам Головного управління розвідки Міноборони за проявлену мужність, героїзм у захисті територіальної цілісності України.

Зазначається, що 38-річний Василь Бурба закінчив Національну академію Служби безпеки України за фахом юрист. Тривалий час працював у Службі безпеки України. Є учасником бойових дій (АТО).

Указом президента України від 15 жовтня 2016 року призначений начальником Головного управління розвідки Міністерства оборони України.

Варто зазначити, що 15 жовтня, Петро Порошенко звільнив Валерія Кондратюка з посади керівника Головного управління розвідки Міноборони та призначив його заступником глави своєї Адміністрації. Упродовж 2014-15 рр. Кондратюк очолював Департамент контррозвідки Служби безпеки України.

Залиште свій коментар

Вибір редакції