Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
На Буковині через добу знайшли зниклу родину грибників

Батько сімейства зміг додзвонитися рятувальникам.

Більше доби у холодному лісі провела ціла родина на Буковині. Люди пішли збирати гриби, але заблукали. Сім'ю - трьох дорослих і чотирирічну дитину шукали понад дві сотні людей. Прочісували ліс усю ніч, і лишень сьогодні вдень знайшли зниклих, стомлених, замерзлих, але здорових, йдеться в ТСН.16.45.

Повідомила про зникнення родини старша донька. Правоохоронці пішли на пошуки. Але протягом ночі вони не були успішними. Тож вранці до порятунку родини долучили усі можливі підрозділи.

Прикордонники, рятувальники, поліцейські та навіть місцеві мисливці, близько двох сотень людей від самого ранку почали прочісувати ліс. Ситуацію ускладнювали погані погодні умови та величезна площа чагарнику. Найбільше рятувальники хвилювались за 4-річну дівчинку – вона могла отримати переохолодження, провівши ніч у лісі.

У лісі майже немає зв'язку, тому родина не змогла скористатися мобільним телефоном. Батько родини вирішив розвести багаття, аби їх знайшли за димом. Потім все ж таки знайшов місце, звідки зумів додзвонитись до рятувальників. Зниклих знайшов спецпідрозділ поліції.

Мисливці кажуть, у тій частині лісу, де загубилася сім'я, заблукати можна, відійшовши лишень на кілька метрів із дороги.

Зрештою, змерзлих та втомлених грибників вивели з лісу. Передусім їх оглянули медики. Почуваються люди добре, але спілкуватися з журналістами не хочуть. Лише бабуся розсказала – усю ніч опікувалися 4-річною дівчинкою, щоб дитина не змерзла.

І хоч сім'я провела добу у лісі, після порятунку, люди не втримуються і хизуються здобиччю – цілим мішком грибів. Але зізнаються, цього року до лісу вже точно не підуть.

Залиште свій коментар

Вибір редакції